| YepYoio a întrebat:

In legatura cu jocul IMVU, cum pot sa invit o persoana intr-un chat room? P.s scuze ca postez la categoria asta... Dau Funda! ♥♥

Răspuns Câştigător
| maria999 a răspuns:

Ai jos in dreapta paginii de pe imvu lista cu prietenii tai da-i pe unul dintre ei si acolo iti arata 4 chestii ca poti sa-l inviti in room, sa-i dai un mesaj etc. apesi pe prima de la stanga la dreapta, dar mai inainte trebuie sa intri in room. Sper ca ai inteles, daca nu am fost destul de explicita da-mi mesaj.

| YepYoio explică (pentru maria999):

Multumesc :*

| maria999 a răspuns (pentru YepYoio):

Nu ai pentru ce!