| Mariusflorin2341 a întrebat:

m-am jucat cs go și Laptop-ul meu a ajuns la 103 grade, i se poate întâmpla ceva? Fratele meu spune ca o sa se dezlipească ceva de la placa video, mie chiar îmi place cs go - ul dacă nu mai m-as putea juca ar fi naspa plus ca am și cooler.

Răspuns Câştigător
| CiobotaruValentin a răspuns:

Salut.Nu recomand să mai rulezi CounterStrike GlobalOffensive atâta timp cât îţi urcă în acele temperaturi. Ceva nu este compatibil cu jocul în sine, procesorul, placa video, cooler-ele nu fac faţă.Eu zic să te uiţi pe internet la cerinţele sistemului pentru a putea rula mediu CounterStrike GlobalOffensive şi vezi dacă te încadrezi acolo.Recomandarea mea este să faci un update să îţi iei alt laptop sau să îmbunătăţeşti componentele, ori să scazi setările grafice.
O seară bună şi sper să te ajute răspunsul meu!

| Mariusflorin2341 explică (pentru CiobotaruValentin):

Am un i5 3100u 2.5 ghz 8gb ram Nvidia 740 M un laptop Asus k56cb eu am 100 frame-uri

| CiobotaruValentin a răspuns (pentru Mariusflorin2341):

Nu contează întotdeauna configuraţia, ceva nu rulează conform cerinţelor şi există incompatibilităţi! Modifică setările.