| xXToNyXx a întrebat:

Am si eu un Laptop ASUS K52N!

Pot sa schimb placa video cu una mai mare pentru. a putea juca jocurile mai noi?

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

La tine placa video este chipset, adica este integrata in placa de baza! trebuie sa schimbi placa de baza si un plus de rami si un plus de procesor. Din lipsa spatiului nu poti sa-i faci upgrade si cea mai ieftina varianta este sa-ti cumperi alt laptop.

| viavo a răspuns:

Salut poti cumpara speciala externa conectabila pe port usb, du-te la ori ce servis de calculatoare si fa comanda

| xXToNyXx explică:

Pai da dar am 4 gb ram procesor AMD Athlon(tm) II P320 Dual-Core Processor 2.10 GHz! cam m-ar costa sa il fac mai performant?

| xXToNyXx explică:

Imi poti spune sau sa imi dai id tau de mess sa imi zici mai detaliat?

| xXToNyXx explică:

K! iti dau funda dar poti sa imi dai un link cu modele de placi video plsss

| xXToNyXx explică:

Am sa mai te rog cv! poti sa imi dai id tau de mess sa vb mai detaliat?

| viavo a răspuns (pentru xXToNyXx):

Vezi in alte intrebari
id de y

| xXToNyXx explică:

Nu mai am cum sa dau funda am dat deja scuze!

| ManAndrei a răspuns:

Nu se poate schimba nici hardu'! ca sa iti schimbi placa video te coasta mai mult decat un laptop nou si mai calumea! FUNDA?