| hognogicereajutor112 a întrebat:

Hey
TPU ma ajuta si pe mine cineva! maiam luat Gta 4 din magazin lam
instalat cand sa terminat instalare am dat pe el si imi apare sa scriu
serial si unlok code va rog ajuatatima.ce sa fac? datimi niste seriale
si unlok code, sau niste sfaturi

Răspuns Câştigător
| P3TR3 a răspuns:

Salut,uita-te pe carcasa jocului (acolo unde a fost CD-ul) poate are ceva, sau daca nu cauta pe net, nu stiu...
Dar daca zici ca l-ai luat din magazin eu zic ca mai mult ca sigur ar trebui sa fie pe carcasa.
Daca cumva (ceea ce nu prea cred) nu este pe carcasa, du-te la magazinul respectiv si cere-le toate datele de care ai nevoie happy

1 răspuns:
| BlackNinja a răspuns:

Pai daca l-ai cumparat legal, din magazinele mari, ar trebui sa ai in cutia jocului un/niste seriale.De ce sa bagi niste seriale piratate daca tu ai cumparat jocul? Si oricum daca noi ti-am da seriale am incuraja pirateria, ceea ce nu prea vrem.