| iulia999 a întrebat:

mai demult am jucat howrse si nu mam lipit de el ca sa zic asa l-am jucat un timp si dupa m-am lasat dar ieri l-am redescoperit si azi am mai obtinut un cal si acum am trei.si am observat jos in dreapta cuvantul monta, dupa lungi cercetari si incercari mi-am cuplat 2 cai si imi zice ca manzul se va naste la 12 luni dupa. dilema mea este in timp real? adica voi trebuii sa astept un an real? va rog raspundeti-mi la intrebare cei care stiti. dau funda happy

1 răspuns:
| MrZbyy a răspuns:

Buna! Tu trebuie sa imbatranesti iapa care e gestanta cu manzul, acolo unde scrie imbatraneste, daca apesi o data se va imbatrani cu 2 luni, dar fi atenta caci dupa ce il vei imbatrani trebuie sa ii dai de mancare, si sa o duci pe pajiste, daca iapa are nemurire nu e nevoie de acesta si doar imbatraneste-o pana la 12 luni. Funda?