| Acuriousboy a întrebat:

Mi-am instalat GARRYS MODE SI OUTLAST si la ambele imi spune ca FILE MSVCR1110.DLL lipseste din computer,am instalat aia de la Microsoft c++... si tot nu merge, am windows 7 U si 64 bits.Raspunsul care imi merge primeste funda

2 răspunsuri:
| Sergiulake2014 a răspuns:

Salut! Nu e cumva vorba de msvcr110.dll? In cazul acesta intri aici http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? msvcr110 si ii dai download zip file si urmezi instructiunile. Bafta!

| Acuriousboy explică (pentru Sergiulake2014):

Am facut deja asta, tot nu merge