| Ady123321 a întrebat:

nu stiu ce sa mai ma joc de un timp ma plictisesc pe calculator am jucat si metin2, countre-strike,etc as vrea sa ziceti ce sa ma mai joc plisz jocuri pc

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Minecraft

| Ady123321 explică (pentru Zangetsu):

Nu mersi am jucat

5 răspunsuri:
| alexutzu1230 a răspuns:

Swat 4, S4 league, Minecraft, Fifa, Dead to right, Gta-uri... Fundă?

| aby1234 a răspuns:

WoW, perfect world, 4story, Aion... Data... multe multe multe multelaughing asteas printre cele mai frumoasetongue

| Ady123321 explică:

De actiune ceva fain sau den minecraft

| TeenSpirit a răspuns:

Încearcă World of Warcraft, Dragon Age, Star Wars: The Old Republic, Diablo.îs multe big grin