| SexyBlue a întrebat:

nu sunt 100 % hotarat ce sa aleg pe metin 2 ro dintre war mental si war aura... vreau sa ma apuc serios si sa ma tin dar... nu stiu ce skilluri sa bag. pe de o parte m-as face mental ca are dmg foarte mare e bun si la duel si asa. dar pe de cealalta parte as vrea si aura pentru ca se fac foarte multe eventuri in timpul anilor si am nevoie de farmat si aura ma ajuta foarte mult. voi ce ziceti sa fac?

1 răspuns:
| Ady100 a răspuns:

Eu zic sa iti faci pe aura waru pentru ca in momentu cand folosesti aura iti da mult damage si daca iti iei o armura +7+8+9 nu mai ai treaba nici la dueluri. Si sa iti pui la caracter 2 puncte pe vit si 1 pe STR si tot asa nu pune la restul si iti faci war tare.
Sper ca te-am ajutat! big grin