| anonim_4396 a întrebat:

(Scuzati categoria )Mi am inceput un canal de Youtube si nu am niciun abonat. Ma rog e ceva normal. Am postat un video cu minecraft... etc no conteaza. Problema este ca un prieten si alti 2 baieti s-au abonat la mine. Mi au spus am si vazut. Scrie la ei "Abonat" dar atunci cand ma uit pe canalul meu scrie " Niciun abonat" de ce? FUNDA DAU IMEDIAT!

Răspuns Câştigător
| Diance a răspuns:

Simplu. Probabil se incarca mai greu. Mi s-a intamplat, iar situatia se remediaza de la sinewinking

1 răspuns:
| EduardStufy a răspuns:

Instaleaza aplicatia din nou sau fa-ti alt canal de YT si pune acelasti video sau mai multe(cate ai). sper sa iti mearga