| Cristi3333XxX a întrebat:

Bun am o intrebare IMENSA!

Am un canal de YT. Am 20 de abonati si 256 Views. Okay, e bine pana aici. Dar, am pus un Trailer cand intra un abonat nou sa imi viziteze canalu sau sa se uite, deci apare instant Traileru. Okay, dar la foiecare episod am 15, 14 la unu 33 de Views, bien pana aici e totu okay.Bun! Am pus un episod din Minecraft.Am facut 100 de Views, e total imposibil! Eu am 256 de Views pe tot canalu! Calculand cate vizionari am avut la fiecare videoclip + aia 113 vizionati sau 100 am ajuns la rezultatul de 402 Views, la 20 de abonati si acolo la Views scrie ca am numai 256.

E posibil asa ceva? O.o Eu nu cred! Cred ca cineva mi-a spart contul si mi-a facut Boost sau ceva... Am intrat pe skype si vad pe unu care are un video cu Hack la MicroVolts si un forum, si a si filmat video-ul, am vazut ca pe Dekstop la el are tot felul de Hackuri.Inseamna ca cineva mi-a spart contul sau chiar el si mi-a facut Boost, asa-i? S-au youtube-ul crede ca am numa 20 de Abonati si 256 Views, ca e imposibil ca la un video sa am 113 si la altele 14, 15 sau chiar 33...

Cel care stie raspunsul are o Funda de la mine. Si scuzati Categoria.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vizionarile ce apar pe videoclipuri sunt luate in calcul pana la 301, tu daca dai de 301 ori refresh la video o sa iti apara ca ai atatea vizionari la el, insa pe channel-ul tau apar doar atatea pentru ca acolo se calculeaza doar vizionarile de pe un IP, nu de pe mai multe. Da-i refresh la video de vreo 5 ori si sa vezi ca la vizionarile totale tot atatea apar.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am uitat sa spun ca vor ramane blocate la "301+" ceva vreme, pana cand vor fi 302 sau mai multe vizionari de pe IP-uri diferire. Succes! happy

| Cristi3333XxX explică:

Da dar e normal sa am 33 de viz la alte videouri si la una numa 100?