| kattycata29 a întrebat:

Hey, TPU happy. Tot incerc sa ma conectez la servere in Minecraft si imi apare ca nu s-a putut conecta sau "Username contains invalid characters" (nume e catalinakatty). Am versiunea de Minecraft 1.8.8 si am cautat pe net servere romanesti pentru versiunea asta, dar tot nu se conecteaza. Ce sa fac?
Funda :*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai cumva crack?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm, încearcă să îți schimbi numele. Altceva, nu stiu. Ai incercat pe mai multe servere?

| kattycata29 explică (pentru anonim_4396):

Da. Mi-am schimbat numele. Era catalina200029 si l-am schimbat in catalinakatty ca sa nu mai contina cifre, ca poate de aia nu mergea.