| stefy_4488 a întrebat:

vreau si eu idei de jocuri pe calculator va rog ajuta-i care sunt cela mai tari funda:*

4 răspunsuri:
| ZeroBLADE a răspuns:

Da-mi ID-ul tau prin mesaj si iti dau lista mea de jocuri bestiale pentru calculatorbig grin

| AndreiSiAtat a răspuns:

Jocuri online:C.s, metin2, 4story,halflife, left4dead,Talisman,Battle of the immortals.
Jocuri:Sims,San andreas,vice city,GTA,Avatar,Batman, Spider-man, etc...Baftahappy

| nOmInAliZaTu_1127 a răspuns:

Counter Strike 1.6, Second Life, Sims 3, Bully, Gta San Andreeas, Gta 4, Need For Speed Most Wanted, Age Of Empires 3

| Theeeeeeo a răspuns:

Neighbours from Hell, Zapper, Bounce.