| vlad24 a întrebat:

Vreau niste jocuri tari! Cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| claudiu12_9253 a răspuns:

Fifa 2012, Dragon Age,Diablo, Baldur's Gate 2, The Witcher,Elder Scrolls : Oblivion,Assassin's Creed,Prototype, Iron Man 2, Spiderman Ultimate,Hitman,Prince of Persia,Batman Arkham Asylum & City,BulletStorm, Call of duty MW3, Mafia 2, True Crime: Streets of L.A., True Crime: New York City.
Crezi ca sunt de ajuns?

| vlad24 explică (pentru claudiu12_9253):

Da,sunt de ajuns!

3 răspunsuri:
| Bogdan727 a răspuns:

Apb, vindictus, dirt 3, metro 2033

| TheRoyalHH a răspuns:

Battlefiled 2-3 ( 3 a aparut acum cate-va saptamani) call of duty 1, 2-3 desert strom dead space dead space 2 f.e.a.r 1,2, 3 battlefiled bad compani 1, 2 pes 12 fifa 2010 2011 ...medial horror, far cry 1, 2 si multe altele