| Altadata a întrebat:

Zilele astea mi.am cumparat Dirt 3 am jucat totul bine si frumos, dar am niste nelamuriri. Peste ca atunci cand dau sa joc onine ce trebuie sa fac, adica ce trebuie sa fac dupa ce intru intr-o camera? cum opresc microfonul? si am vazut la unii ca apare o rotita cred ca atunci cand sunt gata pentru a incepe cum fac si eu asta? Si a doua chestie e ca ieri seara am apasta pe tasta windows (sper ca e corect) in timp ce eram in joc si nu a iesit asa ca am fofosit task manager iar acum cand intru in joc nu imi arata full screen, cum il fac iar full screen? la inceput mergea full screen. Funda celui care ma ajuta

1 răspuns:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Ca sa mearga pe tot ecranul apesi tastele alt+enter in acelasi timp sau il faci din setarile jocului. La online nu ma pricep ca nu joc decat single player