| georgylyk a întrebat:

Am un laptop Asus a6000 va. Are camera web si microfonul incorporat. Am instalat driverul pentru. camera web.Si cand intru pe skipe sa vb cu prietenii nu se aude microfonul meu.
Am incercat si cu un microfon cumparat dar degeaba. Eu cred ca problema este software nu hardware. Sper sa ma puteti ajuta.
P.S : Am win XP x86 si driver audio : realteck HD Audio Manager.

1 răspuns:
| Varzar_Raul_1999 a răspuns:

Ai verificat setarile din Skype? Sau incearca in control panel la setarile pentru sunet.