| AmNevoieDeAjutor123 a întrebat:

Scuze pentru categorie dar nu am gasit una mai buna.
Am nevoie sa pot intra in "Processes" la Task Manager dar cand intru nu imi apare decat sa opresc unele programe care sunt pornite in acel moment. Adica nu imi apare lista "Applications - Processes - Services - Performance - Networking - Users", nu imi apar nici butoanele "-, full screen, X". Ce ar trebui sa fac sa imi apara? Am nevoie urgent sa intru acolo.
Am facut un print screen ca sa vedeti mai clar despre ce e vorba:
http://i.imgur.com/1nGrsk7.png
Multumesc anticipat! As fi recunoscator aceluia care imi spune.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dublu clic pe bordura de sus a ferestrei.