| 3lFiTzU a întrebat:

Hey,un prieten vrea sa-mi cumpere un joc eu i-am zis intre minecraft si counter strike (counter strike jocul cumparat pe steam) ce ziceti sa aleg mc sau counter strke?

4 răspunsuri:
| Andrei7520152 a răspuns:

Eu am cstrike 1.6, care se poate downloada legal din multe, multe site'uri. Are probabil mai putine mod-uri/skin-uri etc decat CS Source, dar nu dai un bani pe ea, pentru ca doar e un mod HL1 pana la urma

| BrokenInside a răspuns:

Cel mai bine e sa alegi jocul de iti place tie mai mult, cs stream nu e acelasi lucru cu cel gratuit, ai cateva avantaje, la fel si la minecraft.

| Bogdan13123 a răspuns:

Minecraft..ai foarte multe avataje daca ai jocul cumparat, si nu crackuit de pe internet.

| SoDraW a răspuns:

Eu iti recomand counter strike e pe steam si e mai misto de cat mincraft, doarece mereu o sa apara moduri noi. Daca dai bani pe minecraft mai bine ia-ti niste lego si construieste in pace.