| anonim_4396 a întrebat:

Hey voi....Stiti cum sa ma conectez la internet de pe lp pe tel? Va explic, inainte aveam un wireless n router si ma conectam fara probleme si cu telefonul dar acum acest router s-a stricat si a trebuit sa scot cablu si sa l bag in lp. Dar cum sa ma conectez si pe tel?

5 răspunsuri:
| Gabi001 a răspuns:

Nu cred ca vei reusi, deoarece nici eu n-am reusithappy incearca sa afli parola vecinilor!

| Bec_Leduri_Becleduri_Ro_1980 a răspuns:

Laptopul il poti face router doar daca are acesta optiune. ( Hotspot) sau unele telefoane permit conectarea la internet prin cablul de date.

| iiUser20 a răspuns (pentru Bec_Leduri_Becleduri_Ro_1980):

Pai si cum se face prin cablu de date? happy

| Gabi001 a răspuns (pentru iiUser20):

Depinde de modelul telefonului deoarece fiecar are altundeva sau nu are