| Hyunakim a întrebat:

Hey, vreau si eu un joc, in care am personajul meu anime, sa ii pot face ce vreau, sa fie ceva mini game-uri in care sa castig bani, sa-i cumpar tinute... ceva gen my talking angela...doar ca vreau sa fie o fata anime.

P.S. sa fie joc pentru PC, SI NU IMVU

Dau funda pentru cel mai tare joc.

2 răspunsuri:
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Gta v online =], e genial jocu nu stiu daca iti merge pe pc, da poti sa faci orice sa te plimbi cu masina sa cumperi haine sa fi cine vrei, sa inoti, orice, si iti mai recomand the sims 4 nu stiu daca iti merge pe pc, trebuie sa iti creezi familia ta si sa ii imbraci cum vrei sa te faci cum vrei tu, bafta! Nu lua jocul pana nu intrebi pe cineva care se pricepe.

| RebelafaraNume a răspuns:

Eu stiu doar doua jocuri :
1 Avataria- Super joc in care poti sa vorbesti cu alti jucatori, sa te plimbi cu masina, sa iti cumperi haine, sa ai propia ta casa si sa o mobilezi cum vrei tu, poti sa dansezi, sa razi, sa plangi, sa fii furioasa, poti sa ai iubit, mama, tata, te poti marita + ca are multe locatii : Parc, strada, mare, cafenea, club. Te poti angaja ca make-up artist, fotograf, curatator in parc si strada. Te poti plimba cu masina in canion unde te joci jocuri si primesti jucarii. Poti fii si vanzatoare. Sa faci schimb de un obiect din magazinul de cadouri al tau cu unul al altcuiva. Faci misiuni si asa castigi bani.
2. Stardoll- Ai o papusa pe care o imbraci si faci misiune

Ps. Avataria se joaca pe PC la fel si Stardoll, doar ca Avataria se joaca pe Facebook si Stardoll cauti pe Gogle