| Hyunakim a întrebat:

Hey, vreau si eu un joc, in care am personajul meu anime, sa ii pot face ce vreau, sa fie ceva mini game-uri in care sa castig bani, sa-i cumpar tinute... ceva gen my talking angela...doar ca vreau sa fie o fata anime.
P.S. sa fie joc pentru PC
Dau funda pentru cel mai tare joc.

2 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Poti incerca Imvu. E un joc online de socializare in care iti creezi un caracter ( fata/baiat ) si ii poti face ce vrei. Poti vorbii cu oamenii, poti sa iti cumperi haine ( aici incluzand faptul ca iti poti transforma caracterul intr-o fata anime ). Sper ca te-am lamurit. Funda?^^

| Hyunakim explică (pentru RocKzZ):

Fara imvu. detest imvu