| RândunelPisică a întrebat:

Hey! vrei sa iti cumperi ceva si nu ai cu ce? intra pe acest site si castigi bani dand clickuri pe reclamele lor! merita! site-ul este serios! http://www.maildirect.ro/inregistrare/f1d0734151420e9110 2419b1e3b353f5 castigi garantat!

11 răspunsuri:
| acergeorge a răspuns:

Sall RandunelPisica si dupa ce iti faci cont pe site cum faci sa iti dea bani

| RndunelPisic? explică (pentru acergeorge):

Dai click pe reclame in fiecare zi pana faci 50$ apoi le trimiti mesaj si trimit ei prin banca..pe contul tau

| acergeorge a răspuns (pentru RndunelPisic?):

Pai eu am deja la istoric tranzactii
600c pentru inregistrare si inca cate 1 c pentru fiecare clic pe reclame

| RndunelPisic? explică (pentru acergeorge):

Da..primesti 6$ cand te inregistrezi.app ai folosit site-ul trimis de mine?

| acergeorge a răspuns (pentru RndunelPisic?):

Da este site-ul trimis de tine si inseamna ca 600 c este 6 dolari?
Dar 1c, sau 0.5

| RndunelPisic? explică (pentru acergeorge):

1 cent = 30 bani

| acergeorge a răspuns:

Acum te intreb de curiozitate ai luat vreun ban de la ei.

| acergeorge a răspuns:

Asa repede cum?