| queenazalea a întrebat:

Heyy! Sunt disperata! Dati-mi si mie codul de la jocul Harry Potter 5(Harry Potter and the Order of the Phoenix)PLSS! Caut codul asta de 2 ani si nu-l gasesc! Va roog!
FUNDA

Răspuns Câştigător
| CookieFace a răspuns:

Hello prieteno megaamico. iti sugerez ceva. uitate pe tpb (scrie pe google si dai prima) si cauta acolo Harry Potter And the Order Of Phoenix il descarci si o sai ai acolo codul cu placere fundita?

4 răspunsuri:
| queenazalea explică:

Hehe nu te grabi. Daca incerc si nu merge iti iei adio de la fundita!

| queenazalea explică:

Da a mers thx