| vanessaIUBESTEunbaietzel a întrebat:

Hi.cum pot sa-mi schimb emailul la mess, iar cei din lista mea de mess sa il aiba pe cel nou? si cum ot sa-mi schimb numele pe care il vead toti in lista de mess funda

1 răspuns:
| BlONdAaAa a răspuns:

Sa til schimbi [emailul] Nai cum... Poti insa sa-ti faci un nou id si cand il faci e o rubrica ceva de genu "alternative email" ma rog
il bagi pe cel vechi care il ai acum si iti baga toti prieteni care iy ai pe vechiul id;] Numele...Pai te bagi pe tine in lisat si dai editare pe acolo unde iti apare numele si dupa til schimbi.si tri o chestia la cei din lista tah cu numele si ei daca dau accept te vor vedea cum te-ai trecuth thu insa daca nu dau accept te vor vedea ca inainte...
Fundita?;;]