| AlexPeNet a întrebat:

Hi TPU va rog sa imi raspundeti cat de repede si bine puteti la aceasta intrebare.Tocmai am inceput sa joc need for speed world si cam la 5zile de cand l-am luat imi da aceasta eroare:
Need for Speed World is currently experiencing a high volume of players in-game. Only users who have Priority Access will be able to login.Please note that purchasing SpeedBoost will grant enduring Priority Access and immediate login creadentails.

Am gasit pe net multe variante de genul acesta, va rog spuneti-mi cum il repar.
Lam dezinstalat de 3 ori dar fara rezultat astept raspunsuri.

Funda la cel cu raspuns corect!

Răspuns Câştigător
| Narcis0102 a răspuns:

Alex,nu prea ai ce face, deoarece este o problema tehnica de la ei..Si eu am avut aceeasi problema aseara, si acum e tot la fel, m-am uitat pe niste forumuri si au zis ca au un numar mare de jucatori, si vor remedia curand problema, sper ca ti-am fost de ajutor!
Pace!