| Tiron_Stefan_1997 a întrebat:

Cum as putea sa remediez aceasta eroare de la NFS World? M-am uitat si la traducere si spune ca ar trebui sa cumpar Boost ca sa joc din nou

"Need for Speed World is currently experiencing a high volume of players in-game. Only users who have Priority Access will be able to login. Please note that purchasing SpeedBoost will grant enduring Priority Access and immediate login credentials"

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Sa intri cand sunt serverele mai goale, dimineata sau noaptea.

| Tiron_Stefan_1997 explică (pentru Zangetsu):

Dar intru la orice ora dar nu merge! De doua zile intru si noapte si ziua ciudat e faptul ca eu mai stau in conferinta cu unii prietenii ce joaca pe acelasi server si cand intra ei intru si eu pe ei ii lasa si pe mine nu! nu stiu inca motivul