| SergiuDani2001 a întrebat:

Ce bonusuri sa pun pe itm la saman metin2 la armura,arma,colier,papuci,cercei,scut, coif?happyFunda celui mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pe armă,inteligență maxim, critică maxim, farmec maxim ( nu e neapărat ca farmecul sau critica să fie maxim, dar apropiate), iar la bonusuri 6/7 pui apărare și atac împotriva anumitor rase în mod egal. Pe armură,colier, papuci, etc pui apărare împotriva raselor + rezistență la magie, pv, pui pietre pe armură și cam astea sunt.