| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat! Am incercat sa descarc Metin2 Mage dar mi-a aparut : Nu pot deschide Metin2Mage (V2).rar: Nu exista spatiu suficent pentru procesarea comenzii :! ce spatiu? va rog foarte frumos spuneti-mi dau funda!

Răspuns Câştigător
| XxR0botzelXx a răspuns:

Spatiu adica nu ai loc pe disk. Descarca-l in alta parte. Ca sa intelegi: sa zicem ca l-ai descarcat in Local Disk C. Daca apare ca nu ai spatiu, incearca sa il descarci in Local Disk D. Daca nu merge mai sterge si tu cate ceva. Succes!

2 răspunsuri:
| ForFun a răspuns:

Cred ca se rafera la memorie.
Nu ai suficienta memorie RAM.
Sau e slaba placa video.

| ForFun a răspuns:

Nu ai suficienta memorie RAM.
Sau e slaba placa video.
Incearca sa pui cerinte mimine.