| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a inviat! Am incercat sa descarc Metin2 Mage sau un alt Metin2 privat dar mi-a aparut : Nu pot deschide Metin2Mage (V2).rar: Nu exista spatiu suficent pentru procesarea comenzii :! ce spatiu? va rog spuneti-mi dau funda dau funda pentru un raspuns bine detaliat!

Răspuns Câştigător
| filaret03 a răspuns:

Din cauza memoriei la carculator! ramilor si a hardului! cati rami ai?

1 răspuns:
| Bogdan4688 a răspuns:

Lai arhivat in WINRaR?laughingPoate ca ai memoria mica la calculator.