| Munteanu_Emil_1998 a întrebat:

Http://www.altex.ro/......windows-10

As vrea o parere despre aces laptop despre componente si despre firma HP

6 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Te asigur ca in jocuri e mult mai slab ca asta
http://www.pcgarage.ro/......dark-gray/

| Gonrax a răspuns:

Prea scump, nu se merită.
Decât să iei laptop de rahat preasamblat, mai bine îți iei un desktop făcut pe piese.
Eu am unul de 2500 și rupe față de ăla de 3700 al tău.

| Munteanu_Emil_1998 explică (pentru Gonrax):

Stiu ca un desktop facut pe piese e mult mai ieftin si mai bun fata de un laptop sau un calculator cumparat asamblat dar as vrea sa fie laptop, si nu vr sa joc cine stie ce jocuri vr doar asa :lol, csgo, smite din astea si vr sa stiu daca ma duce la full setari

| Gonrax a răspuns (pentru Munteanu_Emil_1998):

Cred că va merge pe full, dar poți găsi mai ieftin și mai bun.

| Munteanu_Emil_1998 explică (pentru Gonrax):

E a 6a generatie de procesoare(skylake) deci cred ca o sa ma tina si un gta 5

| Gonrax a răspuns (pentru Munteanu_Emil_1998):

Nu e nicio generație. E dual-core 2.3 GHz, și un Pentium e mai bun. GTA 5 nici pe ultra low nu vei vedea.