| RAY a întrebat:

Gameri ce parere aveti despre el?
http://www.altex.ro/......b-free-dos

10 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mie imi place happy la acel pret...

| R0R0 a răspuns:

Destul de bun.

| CPAElites a răspuns:

Proasta! :
- Memorie ram foarte mica
- Placa video vai de ea.
- Procesor Dual Core amarat.

| CPAElites a răspuns:

Cu 2300 iti faci un PC pe componente
8gb ram + i3 6100 + GTX 950...
Spune-mi ce buget ai si daca detii periferice ( monitor, tastatura etc. )
Ce monitor detii? rezolutia?

| RAY explică (pentru CPAElites):

Sincer nici nu stiu daca vreau sa cumpar asa ceva, ma gandesc sa am si eu un laptop sa ma joc si eu gta 5, m-am saturat de calculatoare as vrea ceva portabil, de asta am spus ca ala e ok ca are cpu i7 si placa video 2gb ddr 3

| SnowMc a răspuns:

Este foarte slab pentru ce ofera.Depinde pentru ce vrei sa il folosesti.Acela e bun pentru vizionare 1 film, 2 rezolutie slabuta, cateva ore pe youtube.Dar daca vrei pentru gta v cum spui tu, nicio sansa. Aproape ca nu poti sa-l rulezi, mai ales pcu rezolutie calumea si detalii bune.Cum spune si CPA, in acesti bani poti achizitiona un pc bunicel.

| RAY explică (pentru SnowMc):

Dar e i7 si are 2gb placa video video, cum de e slab?

| CPAElites a răspuns (pentru RAY):

Degeaba e i7!
Procesorul e dual core.
"are 2gb placa video video" Nu conteaza memoria video..ci PROCESORUL GRAFIC - Acea placa video e ca un Pemtium 4 cu 4gb ram.

| RAY explică (pentru CPAElites):

Ai dreptate cpu conteaza, cpu de cat e oare? cam slab doar dual core asa find doua nuclee nu?

| CPAElites a răspuns (pentru RAY):

Cel mai mult conteaza placa video...
Asa va rula laptop-ul : https://www.youtube.com/watch?v=Py_MgaINY5k