| SergiuBoss11 a răspuns:

Dintre cele doua amd-ul e mai bun.

3 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu l-aș alege pe ăsta:

http://www.altex.ro/......b-free-dos

Mi-a trebuit să văd că e FULL HD spre deosebire de celălalt și m-a cam convins. Să nu mai vorbim că și restul componentelor sunt superioare.

Ce e drept Intel și NVidia ar putea fi mai rezistente, să aibă drivere video mai bune, dar având în vedere diferențe destul de mari aleg AMD.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Vrei laptop pentru gaming?

| Skypee explică (pentru SergiuBoss11):

Nu, vreau sa fie cat de cat bun nu pentru gaming, sa tina piesele sa nu se incalzeasca repede sa fie decent, care este mai bun dintre cele 2 la piese?

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Skypee):

Dintre cele doua amd-ul e mai bun.