| Katen a întrebat:

Http://www.altex.ro/laptop-lenovo-ideapad-y580-intel-cor e-i5-3210m-2-5ghz-15-6-full-hd-6gb-1tb-nVIDIA-geforce-gt x-660m-2gb-gddr5-windows-8

Pe acesta pot juca in conditii normale cele mai noi jocuri cum ar fi AC4 Black Flag; Watch Dogs; GTA5 etc?

Isi merita banii? Motivati raspunsul.
Daca dumneavoastra considerati ca nu merita banii, faceti-mi o oferta, laptop-ul sa scoste maxim 37mili.

2 răspunsuri:
| buzucan a răspuns:

Iti poti da singur raspunsul. citeste articolul asta, despre laptopuri, o sa te ajute in alegerea laptopului: http://configpc.info/sfaturi-de-cumparare-laptop.html

| Pecheanu_Cosmin_2000 a răspuns:

Eu zic ca merita banii deoarece laptopul poate rula jocuri foarte bine si este unele din cele mai vandute laptopuri de la Lenovo