| andreipetresu a întrebat:

Ieri am facut 3 fisiere video invizibile. Am plecat la scoala si i-am dat laptop-ului sa isi faca update.Seara, caut fisierele video si nu le mai gasesc. Am selectat si show hidden files, si tot nu mi le arata.La update nu s-a facut nimic, nu s-a descarcat nimic.
Ce pot face?

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dupa ce ai selectat -> Show hidden files and folders ai dat si click pe -> Apply?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da un sistem restore, s-ar putea sa revina inapoi fisierele. Daca stii unde le-ai pus, ar trebui sa apara acolo.