Întrebare recomandată | Paul_5456 a întrebat:

Va rog frumos! am ascuns niste fisiere in pcul meu in mai multe foldere si acele fisiere le.am dat sa fie invizibile, insa acum nu le mai gasesc (si am dat sa fie vizibile acele fisiere) si nu stiu cum sa le caut, tinand in cont ca eu cred ca la rezultatele de cautare rapida nu apar si fisierele care au fost puse sa fie invizibile. Va rog, ajutati.ma!

3 răspunsuri:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Incearca sa dai la " Search' adica la cautare, scrie numele fisierului si poate iti gaseste si iti apare si unde sunt locate

| FrumoasaTa a răspuns:

Nu trebuia sa le faci invizibile

| Pnk a răspuns:

Intra in "My computer" -> "Organize" -> "Folder and search option" -> "Wiew" -> "Hidden files and folders" -> "Show hidden files, folders and drives" si Voila au aparuthappy