| Batmanuel a întrebat:

De ce imi apare partitia D ca e full cu 140 gb cand eu am doar 64 gb ocupati? Am selectat hidden files sa-mi afiseze si am dat properties iar toate fisierele din D imi indica 64 gb dar cand dau properties pe partitie imi apare 140 gb, stie cineva de ce? Am un laptop Asus

1 răspuns:
| Iwao a răspuns:

Debifeaza si hide protected... pentru a vedea toate fisierele, probabil sunt fisiere de sistem care au ramas in urma incercarii de-a instala un OS sau acea partitie este folosita de system restore.