| Iubibilăă a întrebat:

Ieri mi-am facut un cont pe ConQUIZtador si nu am primit emailul cu parola mea. In inbox si in spam vad ca nu este. Si a doua problema este ca nu ma pot loga prin Facebook. Atunci cand apas, fereastra se inchide (logheaza-te cu Facebook).

Răspuns Câştigător
| cypryan11 a răspuns:

Am incercat si eu sa imi mai fac un cont sa il dau cuiva, insa nu iti mai trimite email de confirmare....nici in spam nu il primesti nimcaieri straight face

| ZuzZzulina a răspuns (pentru cypryan11):

Si atunci cum iti pui parola? sad

| Iubibilăă explică (pentru ZuzZzulina):

sad Nu stiu

| ZuzZzulina a răspuns (pentru cypryan11):

Si daca nu il primesti cum iti pui parola?

| Iubibilăă explică (pentru ZuzZzulina):

Ti-o dau ei!

5 răspunsuri:
| Florin_David_1995 a răspuns:

Sunt de acor nu merge sa fac cont adica nun primest mailul:@