| WoofWoofMrWolf a întrebat:

Imi amintesc ca imi placea un joc vechi de pe Facebook. Ma jucam pe el cand eram mai mic si acum a fost sters. Poate cineva stie jocul la care ma refer. Jocul era ca un fel de Pokemon dar mai diferit.Te bateai cu niste dragoni pe care in capturai si puteai sa ii evoluezi.Te bateai si cu niste bossi mici. Ei erau din lumi diferite. Era lumea de padure, una de plaja si inca cateva. La finalul fiecarei lumi era un boss dragon care avea diferite elemente din lumile acelea de exemplu la padure era un dragon de iarba.Mi se pare ca puteai sa te bati si cu diferiti playeri intr-o arena cred.

Sper sa ma ajutati!

2 răspunsuri:
| Anomaly080 a răspuns:

Cred ca Dragon City. Este pe magazin play

| WoofWoofMrWolf explică (pentru Anomaly080):

Nu este Dragon City dar multumesc ca ai incercat sa ma ajuti! big grin