| Cheloo20cmRecords a întrebat:

Imi apare eroarea acesta http://i.imgur.com/S7riO.gif cand deschid hlds.Care e problema

3 răspunsuri:
| Vargau97 a răspuns:

Problema este ca ai sters un fisier importatnt pentru deschiderea serverului propriu hlds se rezolva daca dezinstalezi si instalezi cs-ul din nou sau daca nici asa nu merge sterge toate fisierele legate de acea versiune de cs si downloadeaza alta versiune. Succes! (funda?)

| Cheloo20cmRecords explică (pentru Vargau97):

Dar nu e un dedicat deschis din cs
am urmat un tutorial de pe ent

| Vargau97 a răspuns (pentru Cheloo20cmRecords):

E clar. daca ai urmat tutoriale dupa net nu o sa mearga in nici un caz... si mai mult ca sigur iti lipsesc cateva fisiere din HLDS daca vrei iti dau eu un svr de cs facut chiar de mine