| Gigoiu123 a întrebat:

ma si puteti ajuta si pe mine cu o problema.
De fiecare data cand deschid pc-ul imi apare eroarea asta: http://i.imgur.com/XF1XAId.jpg am cautat in control panel si nu am gasit nimic. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Eroarea survine de la un fișier dll lipsă, probabil de la vreo aplicație dezinstalată incomplet ce i-au rămas urmele în folderul ascuns App Data din c:/user
Ca să rezolvi problema este necesar să știi de ce aplicație e vorba și apoi să intrii în msconfig.msc(se lansează din run(logoul de windows + r de unde scrii msconfig și apeși Enter) și la starup(parcă) să debifezi launcher(sau numele producătorului softului respectiv, sau să dezinstalezi aplicație complet9de multe ori, mai ales la aplicațiile comerciale nu este suficient să o ștergi din programs, ci este necesar să-i ștergi complet urmele din folderul ascuns AppData, precum și urmele din registrul windows, aplicație ce se lansează din run de unde scrii regedit.Succes

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Ce e prostia aia de Pokki?