| Amg33 a întrebat:

Imi apare la actualizare windows unele setari sunt gestionate de organizatia.
Cum o pot rezolva?

5 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

E laptopul / PC-ul de la munca?

| Amg33 explică (pentru PainTech):

E laptop-ul meu, si mi-am instalat windows-ul la unu " computer center" si asa imi apare, nu isi dă deloc update la windows

| marinaru777 a răspuns (pentru Amg33):

Baga eroare pe google exact cum scrie si vezi ce iti gaseste google, sau windows 10 oricum e gratuit fara licenta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce organizatie?

| Amg33 explică (pentru anonim_4396):

Asa imi apare "unele setari sunt gestionate de organizatia dvs " si nu pot sa dau update la windows