| strategicul9 a întrebat:

Sall am un Samsung Galaxy Xcover si vr sa-l actualizez. Am cautat si am gasit ca tr la setari despre tel si actualizare software. Dar am o mare problema mie nu imi apare actualizare software ce sa fac?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar crezi ca este nevoie sa actualizezi? Nu o face, daca functioneaza corespunzator.

| Milka00 a răspuns:

Trebuie sa il conectezi la PC si acolo iti va da indicatii... sau incearca sa instalezi de pe Play Store, aplicatia Update Center

| strategicul9 explică (pentru Milka00):

Si cum fac cu OTA ca imi zice sa descarc rom manager