| Baiattt a întrebat:

Imi da eroarea asta la jocul Watch dogs:

This application was unable to start correctly(0xc000007b).Click OK to close the application.

O solutie va rog? Ca tot am incercat de toate am reinstalat progamele am copiat am adaugat am reinstalat jocu etc si tot asta imi apare.

Si ce parere aveti de generator keys care iti da din cate am auzid gratis keys la jocuri... e facatura, pacaleala sau?

De exemplu am cautat generator keys watch dogs si te pune sa platesti cativa euro la o prostie de ex : horoscopul sau sa downloadezi melodii etc inainte de al lua....

Cateva sfaturi va rog.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Indeplinesti conditiile necesare?

Si in legatura cu generatoarele alea : Sunt fake! Ar fi culmea sa dai 2-3 euro pe un generator si sa iti dea key-uri care costa 60 euro / bucata! Pai te-ai face milionar...