| Alexul99 a întrebat:

IMI DA EROAREA ASTA LA PAYPAL cand fac un cont nou DAR AM PUS BINE DATELE...We were unable to verify this card. Please review and make sure that the information you entered is correct. Your card billing address needs to match your PayPal street address.

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Daca problema persista, iti recomand sa trimiti un mesaj celor de la Paypal, in limba engleza, cu aceasta eroare. Foloseste Google Translate daca nu stii sa scrii la nivel mediu spre avansat in limba engleza, si sigur te vor lamuri. La adresa de e-mail sa le trimiti mesaj.