| theAleXa123 a întrebat:

Mi-am facut si eu card MAESTRO si m-am decis sa imi fac cont pe Paypal pentru securitate mai mare pe internet.Am inceput sa creez contul insa la un moment dat cand primesc aceasta eroare:
"We were unable to verify this card. Please review and make sure that the information you entered is correct. If the problem persists, please enter a different card."
Va rog sa ma ajutati, nu stiu ce sa fac.

1 răspuns:
| Andre_Andrey_1999 a răspuns:

Salut, trebuie sa ai un card compatibil cu tranzacțiile online.
Iar ca să verifici contul, PayPal îți ia o suma mica de 1, 5 euro apoi în 24h ți-o înapoiază. Iar pentru confirmare trebuie sa completezi căsuța de verificare cu, codul PP de pe extrasul de cont. 88