| XxAnonimuXx a întrebat:

Imi demult am instalat un joc adica metin2 si nu stiu cum se numea vreau sa-l joc da nu-i stiu numle scrii in bara game edition macar spuneti cum se numea daca stiti

10 răspunsuri:
| XxAnonimuXx explică:

Imi amintesc

| AnonimWho a răspuns:

Pai pe acel M2 probabil ai facut un cont iar acel cont cand l-ai facut ti-a trimis un link pe id de messenger daca cauti la e-mail gasesti situlwinking

| XxAnonimuXx explică (pentru AnonimWho):

Am schimbat windosu maa

| AnonimWho a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Pai nu are treaba e-mail'ul cu windowsu... Cauta e-mail'ul de Comfirmare a contului... ultimul msj bafta happy

| XxAnonimuXx explică (pentru AnonimWho):

Bine si in plus mi-am facut alt idd si era pe celalt da la ala maicamea sterge mesajele

| AnonimWho a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Orice ar sterge mama acel e-mail a ramas nu poti sterge de tot un e-mail, doar cautal pe id de yahoo messenger care a fost creat contul... daca nu mai ai acces la acel id de e-mail poti sa uiti de acel cont...

| XxAnonimuXx explică (pentru AnonimWho):

Baaa nestiutorue noobule o sters toate mesajele domne hai ma lasa-ma dracu in pace

| AnonimWho a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Prietene vorbeste frumos... am ancercat sa te anvat de bine dar vad ca imi pierd timpul degeaba ancercand sa te ajut... "noobule o sters toate mesajele" laughing bafta tie

| XxAnonimuXx explică (pentru AnonimWho):

Invata a scrie si dupa mai vorbim noi

| AnonimWho a răspuns (pentru XxAnonimuXx):

Da asa e eu am de invatat windosu, celalt, numle, nestiutorue, macar spuneti cum sau Imi demult am instalat in loc sa faci pe desteptul mai bine cereai un id de yahoo messenger si te ajutam prin TeamViewer dar na bafta tie...