| SpecialKHouse9 a întrebat:

Salut,am o problema cu un iPhone 4. Deci pe Safari,cand sunt pe Wi-Fi,intra pe facebook fara probleme,pot folosi aplicatia,messenger-ul. Dar cand sunt pe date celulare,nu pot sa folosesc nici aplicatia,nici sa intru de pe Safari,imi da o eroare. Alte site-uri merg perfect,nu am probleme cu ele. Am incercat cu Chrome si tot la fel. Singurul browser care poate intra pe facebook,e Opera Mini,dar as vrea sa folosesc Safari,pentru ca e mai comod,arata mai bine. Ati putea sa-mi spuneti care e problema, si cum o pot rezolva? Mersi. Pace!

2 răspunsuri:
| mont a răspuns:

Pe ce retea esti? Cumva cosmote web and walk? Verifica la setari retea mobila si punct de acces sa fie setarile corecte. Si in lista de aplicatii la conexiune celulara sa fie enabled (butonul ala pe verde) la browser.

| mititelumarius a răspuns:

Intra la setari (Safari) si activeaza ca punct de acces conectiunea furnizata de operatorul mobil.