| suntperfect a întrebat:

Imi merge fifa 11 la cerinte minime cu pc asta:Intel celeron cpu e1500 2.20ghz dual core, am auzit ca gta 4 nu are cum sa mearga dar ma gandesc ca fifa 11 nu are cerintele la fel de mari ca la gta 4 si poate o sa imi mearga la setari medii?
funda celui care da cel mai bun raspuns SI CEL MAI CORECT!

1 răspuns:
| visez a răspuns:

Procesorul face cu siguranta fata la cerintele jocului daca este ventilat corespunzator si curatat, dar acum depinde si de placa video care o detii (nu ai specificat)
Eu am jucat jocul vara asta de pe un PC cu procesor aproape ca al tau si placa video n-vidia 8600 GT 512 mb, doar ca se incalzea prea tare procesorul si se reseta calculatorul, am adaugat un cooler mai puternic pe el si a mers BRICI big grin
Depinde de ce placa video ai tu acum
Salut