| suntperfect a întrebat:

O sa imi mearga fifa 13 pe pc asta:Intel celeron dual core e1500 2.20ghz,3gb ram, Asus gt 630 ddr3 2gb? fara lag? funa celui mai corect raspuns!

Răspuns Câştigător
| anthonyyyy a răspuns:

Tiar trebui cam Core 2 Duo 2. 66GHz si 4 gb ram! Dupa mine daca dai rezolutia mai mica cam 800X600 si quality mai scazut tiar merge bine! Funtitahappy?

3 răspunsuri:
| TestPetrut a răspuns:

Nu prea dai la low si la 600winking

| DoarEU152 a răspuns:

Procesorul este cam slabut ti-ar trebui un Intel core i3 si cam 4gb ram sa-ti mearga fara lag.Ti-ar merge dar cam greu

| suntperfect explică (pentru DoarEU152):

Pk am inteles dar de fifa 11 ce zici, va merge macar la medium fara lag?