| Alex_Alexandru_1990_hCi0 a întrebat:

Imi merge fifa 14 pe laptop cu urmatoarele specificatii :
HP pavilion dv6, windows 7, procesor AMD turiom II dual-core mobile m520 2.3 GHz, 4 gb ram, 64 bit, placa video ATI Mobility Radeon HD 4200?
Si daca merge, de unde as putea descarca si cum se instaleaza corect? Multumesc

Răspuns Câştigător
| AlinKun a răspuns:

Varianta cumparata sau piratata, conteaza foarte mult sa stiu care.

3 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Da, de mers va merge, nu va merge foarte bine, dar va merge. Scuze, nu pot sa-ti las link direct la ce vrei tu, dar iti las un link care te va ajuta.https://www.youtube.com/watch?v=QU9fR_XBdis

| Alex_Alexandru_1990_hCi0 explică (pentru AlinKun):

Am facut tot ce zice acolo si nu merge.imi apare asa : "origin is not installed and is required to play your game.please reinstall origin"

| Alex_Alexandru_1990_hCi0 explică (pentru AlinKun):

Piratata.am reusit pana la urma. am dat reazolutia 1366x768. mersi mult

| AlinKun a răspuns (pentru Alex_Alexandru_1990_hCi0):

Varianta cumparata sau piratata, conteaza foarte mult sa stiu care.