| Marin_Florin_1997 a întrebat:

Imi merge fifa 2011 cu procesor AMD athlon(tm) 64 Processor 3500+ 2. 20GHz, placa video ATI Radeon HD 4670 1GB DDR3, ram 3gb?

Eu momentan am 1gb ram...dar vreau sa imi cumpar inca 2gb ram, mi-ar merge jocul?

Eu am instalat jocul imi merge perfect cand intru in el dar cand vreau sa joc un meci imi merge in reluare rau de tot...

Va rog frumos, spuneti-mi si mie happy.

3 răspunsuri:
| Cosmotel a răspuns:

Nu cred deoarece ai procesorul prea slab. jocul cere minim unul dual core de 1, 8ghz.

| tr3yyg a răspuns:

E placa video cam mica incearca aici :http://www.systemrequirementslab.com/cyri daca nu-ti merge incearca cu gamebooster.

| tr3yyg a răspuns:

Mai ia-ti un gb ram si merge